telefon +420 723 095 552

email urad@obec-hlina.cz

Obec
Hlína
u Ivančic
znak Hlína

Menu

! info modul

Od 2.3.2024 je rozhledna Vladimíra Menšíka opět OTEVŘENA , soboty, neděle a svátky vždy od 10.00 do 17.00 hod.

z Rozhledny Vladimíra Menšíka

Na rozhledně si můžete vybrat celkem z osmi pohlednic s motivem zejména rozhledny, obce Hlína a města Ivančice. Velmi zajímavá je i pohlednice rozhledny se směrovkami. Nejprodávanější je v současné době pohlednice se samostatným motivem rozhledny, dále je velký zájem o již zmíněnou pohlednici rozhledny se směrovkami a také o velkou pohlednici obce Hlína. Nově si turisté oblíbili i pohlednici měnících se rozhleden, která ukazuje starou i novou rozhlednu na Hlíně.

Sběratelé turistických známek si zde mohou zakoupit turistickou známku Rozhledna Vladimíra Menšíka a také Rybičková skála. Na turistické hole je zde v prodeji i štítek s rozhlednou.

Pokud vás zajímá historie stavby rozhledny, rozhodně si zakupte brožuru o stavbě rozhledny na Hlíně. Naopak turisté ocení praktického Cykloprůvodce okolím Brna anebo Turistickou mapu Mikroregionu Ivančicko.

Obdivovatelé rozhleden pak neodolají fotoskládance s obrázky rozhleden na Jižní Moravě.

A pokud chcete mít drobný upomínkový předmět na památku anebo dáreček pro děti, pak si vyberte z nabízené hliněné píšťalky s názvem rozhledny anebo magnetky či klíčenky s obrázkem rozhledny.

A pro vás, které zajímá život a události v malé obci Hlína pak doporučujeme i DVD s názvem Obec Hlína – historie a současnost. A na památku na to, že jste vystoupali oněch 106 schodů až na vrchol rozhledny zde můžete získat i Pamětní list, který byl vydán při slavnostním otevření rozhledny. 

Užitečné odkazy

 

 

stažený soubor

kudyznudy RGB 

BLOND1 

banner klesti 

logo

mikroregion ivancicko

logo 

Logoidsjmk 

logotyp jihomoravsky 181214 183313 ako

664 91, Hlína 19, pošta Ivančice | +420 546 421 129 | urad@obec-hlina.cz

Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies

© 2024 Obec Hlína u Ivančic | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.