telefon +420 723 095 552

u Ivančic
znak Hlína

! info modul

Od 2.3.2024 je rozhledna Vladimíra Menšíka opět OTEVŘENA , soboty, neděle a svátky vždy od 10.00 do 17.00 hod.

Regionální pracovní web Práce Brigády BRNO.cz slouží k vyhledávání práce v Brně a okolí v seznamu místních pracovních příležitostí. Na stránkách najdete aktuální nabídky práce v Brně včetně popisu činnosti firem, pracovních benefitů a fotografií z provozu firem. Omezte dojíždění a podívejte se na nabídky práce v místě bydliště.

Webová stránka: Práce Brno

Facebook: Facebooková skupina

Webové adresy: https://www.pracebrigadybrno.cz/, https://www.facebook.com/groups/prace.brigady.brno

Oznamujeme občanům, že od 1.6.2024 budou na obecním úřadě Hlína zrušeny dvě telefonní linky. proto nově bude možné kontaktovat obecní úřad v době úředních hodin na mobilním telefonním čísle 602 491 972.

Další telefonní spojení uvedené na webových stránkách zůstávají v platnosti.

Od roku 2024 se mění výše poplatku za svoz komunálního odpadu.

Děti do 18 let 550,-Kč/osoba

Dospělí 750,-Kč/osoba

Občané, kteří nejsou přihlášeni v obci k trvalému pobytu, platí za nemovitost 750,-Kč

Oznamujeme občanům, že z důvodů prací na elektrických rozvodech budou dočasně kontejnery na tříděný odpad, které jsou umístěny před prodejnou u Hošků, přemístěny do ulice v Přelisku , před dům č.p.105. Předpokládaná doba přemístění asi 3 měsíce. Děkujeme za pochopení

Oznamujeme občanům,  že v následujících dnech , navštíví každou domácnost pracovníci společnosti En-com s.r.o. ze Zastávky u Brna, kteří s Vámi budou řešit místo pro připojení internetového vedení na vašem domě.

Vážení spoluobčané.

Od dnešního dne, tedy 19.9.2023 je v naší obci spuštěno měření kvality ovzduší , které probíhá v rámci projektu AIRSENS, zabývající se zátěží znečištěného ovzduší plynoucího z lokálního vytápění. V obci budou postupně umístěny 4 měřící stanice a měření bude probíhat do konce dubna 2024.

Účast v projektu je zcela zdarma a poskytne obci informace o stavu znečištění ovzduší, zhodnocení používaných typů vytápění, odhad ekonomických nákladů rizik, názory obyvatel a jejich ochotu změnit způsob vytápění, včetně doporučení pro samosprávu obce.

Projekt využívá unikátní koncepci propojení měření pomocí senzorů a standardních metod analýzy prachových částic v akreditovaných laboratořích. Veškeré náklady jsou hrazeny z Norských fondů, obec poskytuje pouze přístup na monitorovací místo.

O výsledcích měření Vás budeme postupně informovat a závěrečná zpráva bude zveřejněna.                                  Miloš Dostalý - starosta obce

Aktuálně z naší obce

Novinky na úřední desce

Veřejná vyhláška-zveřejnění návrhu zásad územního rozvoje JMK

Vyvěšeno: 14.6.2024

Veřejná vyhláška - oznámení aktualizace č.3 Zásad územního rozvoje JMK

Vyvěšeno: 5.6.2024

Návrh závěrečného účtu SVAK Ivančice 2023

Vyvěšeno: 5.6.2024

Rozpočtové opatření č.4 - 2024

Vyvěšeno: 31.5.2024

Návrh závěrečného účtu Mikroregionu Ivančicko

Vyvěšeno: 17.5.2024

Návrh závěrečného účtu hospodaření obce Hlína za rok 2023

Vyvěšeno: 7.5.2024

Užitečné odkazy

stažený soubor

kudyznudy RGB

BLOND1

banner klesti

mikroregion ivancicko

Logoidsjmk

logotyp jihomoravsky 181214 183313 ako

664 91, Hlína 19, pošta Ivančice | +420 546 421 129 | urad@obec-hlina.cz

© 2024 Obec Hlína u Ivančic | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.