Vážení spoluobčané,

v sobotu 20. července projede přes naší obec mezinárodní cyklistický peloton nejvýznamnějšího tuzemského silničního jednorázového závodu Brno - Mikulov - Brno. Průjezd Hlínou se uskuteční přibližně v čase mezi 13:40 - 14:05 a neobejde se bez nutného dopravního omezení, které bude trvat přibližně 10 - 15 minut. Závod se jede v plné součinnosti policie České republiky v režimu plovoucí uzávěry, o bezpečnost se budou starat také pořadatelské motospojky a stacionární pořadatelé na křižovatkách. Prosíme občany o shovívavost a toleranci a žádáme je, aby na dotčených komunikacích dbali zvýšené opatrnosti a řídili se pokyny Policie ČR a pořadatelů. Současně nám dovolte, pozvat Vás ke zhlédnutí této atraktivní sportovní akce. Více informací najdete na webu pořadatele www.favoritbrno.cz.

Od 19.7.2024 do 26.7.2024 nebudou z důvodů dovolené na obecním úřadě Hlína úřední hodiny.

Od 25.6.2024 do 1.9.2024 je rozhledna Vladimíra Menšíka  OTEVŘENA každý den kromě pondělí vždy od 10.00 do 17.00 hod.

Závěrečnou zprávu z měření ovzduší v obci Hlína naleznete v příloze.

Download this file (Ovzdusi_Hlina.pdf)Ovzdusi_Hlina.pdf1393 kB

Regionální pracovní web Práce Brigády BRNO.cz slouží k vyhledávání práce v Brně a okolí v seznamu místních pracovních příležitostí. Na stránkách najdete aktuální nabídky práce v Brně včetně popisu činnosti firem, pracovních benefitů a fotografií z provozu firem. Omezte dojíždění a podívejte se na nabídky práce v místě bydliště.

Webová stránka: Práce Brno

Facebook: Facebooková skupina

Webové adresy: https://www.pracebrigadybrno.cz/, https://www.facebook.com/groups/prace.brigady.brno

Oznamujeme občanům, že od 1.6.2024 budou na obecním úřadě Hlína zrušeny dvě telefonní linky. proto nově bude možné kontaktovat obecní úřad v době úředních hodin na mobilním telefonním čísle 602 491 972.

Další telefonní spojení uvedené na webových stránkách zůstávají v platnosti.

Od roku 2024 se mění výše poplatku za svoz komunálního odpadu.

Děti do 18 let 550,-Kč/osoba

Dospělí 750,-Kč/osoba

Občané, kteří nejsou přihlášeni v obci k trvalému pobytu, platí za nemovitost 750,-Kč

Oznamujeme občanům, že z důvodů prací na elektrických rozvodech budou dočasně kontejnery na tříděný odpad, které jsou umístěny před prodejnou u Hošků, přemístěny do ulice v Přelisku , před dům č.p.105. Předpokládaná doba přemístění asi 3 měsíce. Děkujeme za pochopení