Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

 

POSLEDNÍ LETOŠNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ "S ČERTY NEJSOU ŽERTY"

V PÁTEK 20.9.2019 V 18.00 HOD. V DUKOVANECH V ZÁMECKÉM PARKU

Fotky z divadelního představení "S čerty nejsou žerty" 

Pokud si plánujete už teď dovolenou, výlety a zajímavé akce na  letošní letní prázdniny, tak si nezapomeňte poznamenat do kalendářů významná data, tedy pátek 5.7. v 15.00 hod, sobotu 6.7. ve 20.00 hod, neděli 7.7.2019 v 15.00 hod. dále pak sobotu 3.8. v 19:00 a v neděli 4.8.2019 v 15.00 hod., kdy se opět na Hlíně odehraje divadlo v lesním prostředí. 

Na co se můžete letos těšit? Nebude to premiéra žádné nové hry. Ale po vašich častých dotazech, zda-li by se mohly reprízovat předešlé velmi úspěšné představení, se hlínští ochotníci dohodli, že budou opakovat jedno z  představení, které se odehrálo v roce 2012 a tím je pohádka S čerty nejsou žerty. A na co se můžete těšit? Opět na strhující herecké vystoupení, neočekávané scénky a efekty, krásnou scénu přímo v lesním prostředí, skvělé pěvecké výstupy a hlavně, že se budete dobře bavit a hodně smát. Všem, kteří jste tehdy S čerty nejsou žerty v podání hlínských divadelníků neviděli, ale i těm kteří měli možnost ho vidět moc doporučujeme, protože je to velký zážitek!

A pro některé, kteří jste tuto pohádku nikdy neviděli, jenom trošku napovíme, o čem že to bude… Peklo je dokonalý systém, kterému vládne neomylný Lucifer. Ale i v tak dokonalém systému se občas najde nějaká ta skulinka či chybička a tak v pekle najednou musí řešit co udělat s babičkou, kterou přinesli omylem a hlavně co udělat s těmi, kteří na Zemi hýří, kradou a hřeší jiným způsobem. Dobrotivý Petr se zamiluje právě do jedné takové hříšnice, ale protože je to pohádka, tak brzo pochopí, že ne vše, co se třpytí, je zlato….

Těšíme se na vás

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies