Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

Oznamujeme školní mládeži a rodičům, že po dobu letních prázdnin bude sportovní hřiště za obecním úřadem na Hlíně, otevřeno denně od 10.00 - 18.00. Hřiště je možné neomezeně využívat a rodiče upozorňujeme aby dohlíželi na děti a zabránili poškození hřiště. Systém rezervace je platný i nadále a má přednost před využitím mládeže.

 Rezervaci hřiště lze provést těmito způsoby:

 • Osobně na obecním úřadě
 • Telefonicky, Obec Hlína, tel.č.: 777 805 820
 • Online

Pro online rezervaci stačí kliknout na tlačítko níže.

obec-hlina.reservio.com 

Klíč od hřiště k vyzvednutí:

Jaromír Pulgret  777 805 898
Jaromír Kocáb 607 907 903
Gabriela Nosková 777 805 820

Bližší informace k rezervaci online:

 • Po odkliknutí stačí vybrat z volných termínů. 
 •  
 • Vidět jsou pouze volné termíny. 
 • Rezervaci lze udělat na 1 hodinu. 
 • Pro více hodin vyplňte žádost znovu. 
 • Rezervace jsou automaticky schvalovány. 
 • 1 den před termínem vám přijde e-mail s upozorněním na rezervaci.
 • Rezervaci lze zrušit po kliknutí na odkaz v e-mailu. 

Podrobný návod k online rezervaci:

Před zahájením rezervací je nutné si nejprve založit účet.Po vyplnění jména, emailu telefonního čísla a hesla a odeslání je účet vytvořen. Potvrzení      Vám přijde do zvoleného emailu.Po přihlášení na obec-hlina.reservio.com vyhledejte v horní části nad mapou Přidat rezervaci. Po  kliknutí na tlačítko se vám zobrazí přehled volných termínů. Z nichž si vyberte daný čas. Následně zadejte osobní údaje. Na zadaný e-mail přijde potvrzení rezervace. Po kliknutí na vytvořit rezervaci zmizí možnost znovu vybrat vámi rezervovaný čas pro jiné. Pro rezervaci delšího časového úseku opakujte znovu  rezervaci dalšího termínu. Potvrzení rezervace vám přijde do zadaného e-mailu. Pokud o rezervaci již nemáte zájem. Klikněte prosím na odkaz v dolní části. Ať může být daný termín znovu v nabídce.

 

 

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies