Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                              MUDr. Hálová oznamuje že v pondělí 25.6.2018 nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Fialová ve svých ordinačních hodinách.

            Lotrando a Zubejda

Hlínští ochotníci začínají s nácvikem divadelního představení!

Je březen, a proto je nejvyšší čas začít s nácvikem divadla pro tento rok. Hlínští ochotníci si jako posledních pár let připravují pro letošek pohádku, která vždy přiláká spoustu návštěvníků nejen dospělých, ale i těch nejmenších.

Místní ochotníci si pro letošní rok vybrali filmovou pohádku Lotrando a Zubejda, režiséra Karla Smyczka a scénáristy Zdeňka Svěráka z roku 1997. Děj je založen na motivu pocházejícího ze dvou pohádek z knihy Devatero pohádek Karla Čapka (Druhá loupežnická pohádka a Velká pohádka doktorská).


            Je to opět další krásná pohádka, kterou má snad každý rád. A tak se určitě těšte na pohádku plnou radosti, lásky i chytrého humoru, ve které najde své štěstí příliš slušný loupežník Lotrando až v daleké Solimánii. Tamní „nemocnou“ princeznu neokouzlí jen jeho svěží pohled na svět, ale i chleba s tvarohem.


            Pohádka Lotrando a Zubejda je prošpikována výbornými scénami od začátku až do konce. A na co se můžete těšit? Opět na strhující herecké vystoupení, neočekávané scénky a efekty, krásnou scénu přímo v lesním prostředí, skvělé pěvecké výstupy a hlavně, že se budete dobře bavit a hodně smát.


Tak si nezapomeňte poznamenat do svých kalendářů data, kdy se můžete přijet podívat na toto divadelní představení. Tedy 6.7.2018, 8.7.2018, 28.7.2018 a 29.7.2018 vždy od 15.00 hod. v lesním divadle na Hlíně. 7.7.2018 v 19.00 hod.

Tak se společně těšíme, že se uvidíme na premiéře Lotranda a Zubejdy, v podání hlínských ochotníků!


 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies