Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

Hasiči Hlína 2016

Branný závod na Hlíně 11.6.2016

V sobotu 11.6.2016 se za obecním úřadem Hlína konal první ročník Branného závodu. Celkem se zúčastnily tři družstva mladších a tři družstva starších. Na prvním místě v mladší kategorii se umístily naše děti z Hlíny a v kategorii starších se umístilo družstvo z Moravských Bránic. Naše hlinské družstvo skončilo na pěkném druhém místě.

Zájezd do PRAŽSKÉ ZOO 28.5.2016

Hasičské závody dětí 14.5.2016

V sobotu 14.května se starší děti zůčastnily hasičských závodů.Družstvo bylo složené dohromady s dětmi s Moravských Bránic a mohli tak zavodit jak za obec Hlína tak za obec Moravské Bránice. Umístily se na pátém místě s časem 34 vteřin.

V sobotu 7.května 2016 se hlinské děti zůčastnily nultého ročníku hasičského branného závodu. Za obec Hlína se zúčastnilo družstvo mladších a družstvo starších. Starší děti se umístily na prvním místě a mladší se umístily na třetím místě. Domů si tak odnesly diplom a krásné poháry.

.

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies