Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

DIVADLO NA HLÍNĚ 2015

Divadelní představení Tři bratři 2.8.2015

Divadelní představení Tři bratři 1.8.2015

Ukázka z divadelního představení 5.7.2015

Divadelní představení Tři bratři 4.7. a 5.7.2015

Na Hlíně na divadle se připravuje pohádka Tři bratři

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Tak nějak začíná klasická pohádka. A vy máte opět možnost shlédnout velmi populární pohádku v přírodním prostředí hlínského divadla!Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek O Šípkové Růžence, O dvanácti měsíčkách a O Červené Karkulce, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska…
A největší nástrahy, se kterými bratři budou bojovat, jsou jejich špatné vlastnosti.
Ale určitě se s nimi vypořádají stejně dobře jako zvládnou hlinští ochotníci nastudovat novou scénu a co nejvíce ji přiblížit divákům.Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také příjemného humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Přijďte se podívat k nám na Hlínu, jak se tři bratři, Jan, Pepa a Matěj vypořádají se svými úkoly a to v podání hlínských ochotníků. Těšíme se na Vás na premiéře divadla v sobotu 4.7 v 15.00 hod. a v neděli 5.7.2015 v 15.00 hod. a také při reprízách divadelního představení v sobotu 1.8. v 15.00 hod. a v neděli 2.8.2015. v 15.00 hod.

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies