Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

HASIČI HLÍNA - AKCE rok 2012

Hasičská soutěž na Hlíně 9.6.2012

I když počasí nebylo úplně nejlepší a i když se hlínská družstva formovala na poslední chvíli, přesto, dokázali Hlínští postavit dvě mužstva, Hlína A a Hlína B (toto mužstvo doplňovala jedna žena).

Celkem na Hasičskou soutěž na Hlínu přijelo 8 družstev z okolních obcí, z toho byla tři družstva žen.

A jak to všechno dopadlo? V kategorii mužských hasičských družstev zvítězili hasiči z Dolních Kounic, druzí byli hasiči z Mělčan a na třetí příčku dosáhli hasiči ze Silůvek. Hlínské družstvo B obsadilo sedmé místo, družstvo Hlína A soutěž nedokončilo.

V kategorii žen zvítězily hasičky z Nových Bránic, druhé skončily hasičky ze Silůvek a třetí místo získaly hasičky z Moravských Bránic.

 

Valná hromada SDH Hlína 14.1.2012

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies