Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                        Od 1.11.2021 do 28.2.2022 bude rozhledna Vl.Menšíka na Hlíně pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení

Obec Hlína u Ivančic -> Základní INFO -> ROZHLEDNA -> Návštěvní řád -> Pohlednice, tur. známky...

POHLEDNICE, TURISTICKÉ ZNÁMKY, UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

 z Rozhledny Vladimíra Menšíka

Na rozhledně si můžete vybrat celkem z osmi pohlednic s motivem zejména rozhledny, obce Hlína a města Ivančice. Velmi zajímavá je i pohlednice rozhledny se směrovkami. Nejprodávanější je v současné době pohlednice se samostatným motivem rozhledny, dále je velký zájem o již zmíněnou pohlednici rozhledny se směrovkami a také o velkou pohlednici obce Hlína. Nově si turisté oblíbili i pohlednici měnících se rozhleden, která ukazuje starou i novou rozhlednu na Hlíně.

Pohlednice obce Hlína - velkáPohlednice rozhledny se směrovkamiPohlednice obce Hlína - zelenáPohlednice Ivančic s rozhlednouPohlednice - rozhlednaPohlednice - letecký snímek

Sběratelé turistických známek si zde mohou zakoupit turistickou známku Rozhledna Vladimíra Menšíka a také Rybičková skála. Na turistické hole je zde v prodeji i štítek s rozhlednou.

Turistická známka Rybičková skálaTuristická známka Rozhledna Vladimíra Menšíka na Hlíně

Pokud vás zajímá historie stavby rozhledny, rozhodně si zakupte brožuru o stavbě rozhledny na Hlíně. Naopak turisté ocení praktického Cykloprůvodce okolím Brna anebo Turistickou mapu Mikroregionu Ivančicko.

Cykloprůvodce okolím BrnaTuristická mapa mikroregionu Ivančicko

Obdivovatelé rozhleden pak neodolají fotoskládance s obrázky rozhleden na Jižní Moravě.

Fotoskládanka rozhleden na Jižní Moravě

A pokud chcete mít drobný upomínkový předmět na památku anebo dáreček pro děti, pak si vyberte z nabízené hliněné píšťalky s názvem rozhledny anebo magnetky či klíčenky s obrázkem rozhledny.

Hliněná píšťalkaKlíčenkaMagnetka

A pro vás, které zajímá život a události v malé obci Hlína pak doporučujeme i DVD s názvem Obec Hlína – historie a současnost. A na památku na to, že jste vystoupali oněch 106 schodů až na vrchol rozhledny zde můžete získat i Pamětní list, který byl vydán při slavnostním otevření rozhledny. 

DVD Obec HlínaBrožura Turistická známková místa

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies