Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

               POZOR!!! OD 1.11.2022 do 28.2.2023 je rozhledna Vladimíra menšíka uzavřena.

CVIČENÍ ŽEN aneb CVIČÍME S ANIČKOU

Již od roku 2000 se každé pondělí a čtvrtek večer schází v budově Obecního úřadu na Hlíně, v zasedací místnosti, asi 10 žen a dívek, někdy i více, které pod vedením paní Anny Hlavoňové zpevňují a zkrášlují svá těla v rytmu hudby. Kromě aerobiku je cvičení doplněno i o posilovací série cviků a cvičení s nářadím. Hodinové cvičení je vedeno v takovém tempu a náročnosti, aby je zvládla mladá i starší generace žen. Paní Anna Hlavoňová je zkušenou lektorkou, která má navíc i zdravotnické vzdělání a dokáže cvičební lekce dobře a vhodně připravit i profesionálně vést. Kromě cvičení žen, které úspěšně vede již sedmým rokem vedla také dva roky cvičení pro místní děti, ale vzhledem k malému počtu dětí toto cvičení po dvou letech bylo ukončeno.

Pokud i Vy máte zájem si zacvičit a strávit tak příjemně podvečerní hodinu v rytmu hudby, přijďte každé pondělí a čtvrtek v 19.00 hodin na obecní úřad. S sebou si vezměte pouze podložku na cvičení, pohodlný sportovní oděv a dobrou náladu.

Kondiční cvičení 2013

Kondiční cvičení

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies