Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                            

                     Z důvodů mimořádných vládních opatření je rozhledna Vladimíra Menšíka až do odvolání uzavřena.

CVIČENÍ ŽEN aneb CVIČÍME S ANIČKOU

Již od roku 2000 se každé pondělí a čtvrtek večer schází v budově Obecního úřadu na Hlíně, v zasedací místnosti, asi 10 žen a dívek, někdy i více, které pod vedením paní Anny Hlavoňové zpevňují a zkrášlují svá těla v rytmu hudby. Kromě aerobiku je cvičení doplněno i o posilovací série cviků a cvičení s nářadím. Hodinové cvičení je vedeno v takovém tempu a náročnosti, aby je zvládla mladá i starší generace žen. Paní Anna Hlavoňová je zkušenou lektorkou, která má navíc i zdravotnické vzdělání a dokáže cvičební lekce dobře a vhodně připravit i profesionálně vést. Kromě cvičení žen, které úspěšně vede již sedmým rokem vedla také dva roky cvičení pro místní děti, ale vzhledem k malému počtu dětí toto cvičení po dvou letech bylo ukončeno.

Pokud i Vy máte zájem si zacvičit a strávit tak příjemně podvečerní hodinu v rytmu hudby, přijďte každé pondělí a čtvrtek v 19.00 hodin na obecní úřad. S sebou si vezměte pouze podložku na cvičení, pohodlný sportovní oděv a dobrou náladu.

Kondiční cvičení 2013

Kondiční cvičení

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies