Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

NOHEJBAL

14. ročník nohejbalového turnaje 10.8.2019

Moje nervy, Tor, Blonďáci, Predátoři, Býložravci, Menšíkova 11 a Domácí

… to jsou týmy, které se zúčastnili letošního ročníku nohejbalového turnaje. Letošní účast nebyla nikterak velká, proto se pořadatelé rozhodli udělat pouze jednu skupinu, kde hrál každý tým s každým a poté postoupily čtyři nejlepší týmy do vyřazovacích bojů. Obec Hlína se postarala o krásné ceny, které si vítězové odvezli. Nejcenější trofej si odvezlo družstvo Býložravců, na druhém místě skončili Predátoři a třetí místo obsadil Tor. Nechybělo ani občerstvení pro přítomné diváky, ale i hráče. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jaromír Pulgret z Hlíny.

Sponzory této akce byli Obec Hlína, SDH Hlína, F-moto, Pohostinství Hoškovi a Studna Spring, děkujeme.

13. ročník nohejbalového turnaje 8.9.2018

Tento ročník nohejbalového turnaje byl velmi specifický a to tím, že během dne bylo slavnostně otevřeno multifunkční hřiště za obecním úřadem členem rady JMK panem inženýrem Petrem Hýblerem, členem zastupitelstva JMK a tajemníkem Mikroregionu Ivančicka panem inženýrem Bohumilem Smutným, starostou obce |Hlína MIlošem Dostalým a zastupiteli obce Hlína a v neposlední řadě i Petrem Menšíkem. Po slavnostním přestřižení pásky se v malé kopané střetli týmy Menšíkovi jedenáctky a výběrem hráčů z Hlíny. Přátelské utkání skončilo krásným výsledkem 6:6.

Nohejbalového turnaje na dvou hřištích za obecním úřadem se zúčastnilo 11 družstev. Opět bylo zajištěno jídlo i nápoje pro všechny přítomné diváky i hráče. Obec Hlína se též postarala o krásné ceny, které si hráči odvezli. Nejcennější trofej si odvezlo družstvo Řízci, na druhém místě skončilo družstvo Třetí housle se zástupcem Lukášem Ujem z Hlíny a třetí místo obsadilo mužstvo Sem tam ťuk. Družstvo z Hlíny se dostalo do čtvrtfinále, kde podlehlo manšaftu Kónus. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Lukáš Uj z Hlíny.

11. ročník nohejbalového turnaje 6.8.2016

11.ročník nohejbalového turnaje

 

Jedenáctý  ročník nohejbalového turnaje se odehrál v sobotu 6.srpna 2016 na hřišti za obecním úřadem. Do turnaje se přihlásilo celkem 11 družstev, zajištěno bylo jako obvykle občerstvení i velmi pěkné ceny pro vítěze. Nejcennější trofej si odneslo smíšené družstvo Hlína - Petrovice 10,5‰, na druhém místě skončilo  družstvo z Němčiček , třetí bylo družstvo z Velkého Meziřičí – Moje. Družstvo z Hlíny se dostalo do čtvrtfinále ale dále nepostoupilo. Cenu za nejlepšího hráče si odnesl pan Lukáš Kutek z Dolních Kounic.

10.ročník nohejbalového turnaje 8.8.2015

10. ročník nohejbalového turnaje se odehrál v sobotu 8.srpna 2015 na hřišti za obecním úřadem. Do turnaje se kvůli velkým teplotám přihlásilo jen pět družstev, zajištěno bylo jako obvykle občerstvení i velmi pěkné ceny pro vítěze. Na prvním místě se umístilo družstvo z Neslovic, na druhém místě skončilo  družstvo z Hlíny - Nekopnem si a na  třetím místě se umístilo opět družstvo z Hlíny. Na čtvrtém a pátém místě se umístily družstva z Oslavan a Moravských Bránic.

Nohejbalový turnaj 9.8.2014

V sobotu 9. srpna 2014 se na Hlíně odehrál již tradiční 9.ročník nohejbalového turnaje. Na hřišti za obecním úřadem se utkalo celkem 11 soutěžních družstev, které předvedly výborné sportovní zápasy. Po vyřazovacím kole se do užšího výběru dostalo celkem 8 družstev. Hlinské družstva Nekopnem si, Komedianti a Moje nervy letos bohužel žádnou z vítězných příček neobsadili.
Na třetím místě skončilo družstvo z Neslovic – Wines team, na druhou pozici se dostalo družstvo z Moravských Bránic – Vyvržený vorvaň a zlatou, tedy první cenu si odnesl tým z Medlova – Jak chceš. Cenu za nejlepšího hráče si odnesl Pepa Michalčík z Medlova.

Po slavnostním předání cen a pohárů se pokračovalo v bavení dále až do pozdních nočních hodin. K tanci a poslechu na hřišti za Obecním úřadem hrála rocková kapela ROCK FACE a všichni se skvěle bavili.
 

Nohejbalový turnaj 10.srpna 2013

Sedmý ročník nohejbalového turnaje se odehrál v sobotu 10.srpna 2013 na hřišti za obecním úřadem. Do turnaje se přihlásilo celkem sedm družstev, zajištěno bylo jako obvykle občerstvení i velmi pěkné ceny pro vítěze. Nejcennější trofej si odneslo družstvo ze Zbýšova Vyšeptalí Playboy, na druhém místě skončilo  družstvo z Neslovic  - Wines Team , třetí bylo družstvo z Moravských Bránic – Vyvržení Vorvani a na čtvrtém místě bylo družstvo z Hlíny Odpadlíci. Ostatní dvě družstva z Hlíny Krišpín a Nekopnem si se umístili na pátém až sedmém místě.

1.místo . Vyšeptalí Playboy2.místo Wines Team3.místo Vyvržení Vorvani
 

Amaterská nohejbalová liga - https://amnoliga.webnode.cz/

Nohejbalový turnaj  11.srpna 2012

Nohejbalový turnaj a taneční zábava - srpen 2011

Měsíc srpen byl na Hlíně opět ve znamení sportovních aktivit, tedy tradičního nohejbalového utkání.. V sobotu 13. srpna si celkem 11 týmů změřilo svoje síly a vytrvalost a to na hřišti za obecním úřadem. Kromě soupeřů museli hráči nohejbalu čelit také vrtkavému počasí a jeho rozmarům, takže během zápasů zažili déšť i sluníčko. Po vyřazovacím kole se do užšího výběru dostalo celkem 8 družstev a závěrečné pořadí na prvních třech místech dalo znát, že hlínští prostě hrát nohejbal umí.

Na třetím místě skonči hlínský tým Krišpíni, na druhou pozici se dostali Medlovští Bobíci a zlatou, tedy první cenu si odnesli opět hlínští, tým Nekompem si.
Po slavnostním předání cen a pohárů se pokračovalo v bavení dále až do pozdních nočních hodin. K tanci a poslechu na venkovním place hrálo DUO Leszczynski a všichni se skvěla bavili.
 

 

NOHEJBALOVÝ TURNAJ 2009

Čtvrtý ročník nohejbalového turnaje se odehrál v sobotu 8. srpna 2009 na hřišti za obecním úřadem.Do turnaje se přihlásilo celkem devět družstev, zajištěno bylo jako obvykle občerstvení i velmi pěkné ceny pro vítěze. Nejcennější trofej si odneslo družstvo z Medlova - Fox, na druhém místě skončili hlínští a jejich družstvo s názvem Nekopnem si, třetí byl Medlov – Bobíci a na čtvrtém místě bylo družstvo z Veselky.

 Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009

Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009Nohejbalový turnaj Hlína 2009

NOHEJBALOVÝ TURNAJ – Hlína srpen 2008

V sobotu 9. srpna 2008 se na Hlíně odehrál již tradiční nohejbalový turnaj. Na hřišti za obecním úřadem se utkalo celkem 10 soutěžních družstev, které předvedly výborné sportovní zápasy. Domácí družstva opět obhájila svoji loňskou skvělou kondici. Loňští výherci družstvo Kryšpín se umístilo na třetím místě a na druhém místě skončilo další družstvo z Hlíny FC Nekopnem si. První místo získalo družstvo z Medlova. 

 

NOHEJBALOVÝ TURNAJ 2007

V sobotu 11. srpna 2007 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Hlína za podpory Obecního úřadu Hlína tradiční nohejbalový turnaj.

Během celého dne odehrálo 10 přihlášených družstev z okolních obcí, včetně 4 družstev z Hlíny, několik zápasů a rozhodně se bylo na co dívat. Obec Hlínu reprezentovala 4 družstva: KRIŠPÍN, HASIČI Hlína, KOMATSU a FC NEKOPNEM SI. Ze sousedním obcí přijela družstva: DĚDOV-Padochov, 3CH Trboušany, GENERACE, JVH, ZÁVISLÁCI a DRACI.

Vítězové - KRIŠPÍN

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies