Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

 

 

SPORT V OBCI

Obec Hlína odnedávna byla a stále je známá a vyhledávána díky své nadmořské výšce a poloze pro krásný rozhled do širokého okolí, zejména na Pálavské vrchy, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy i Alpy. Obec leží na trase pěších turistických stezek v atraktivním prostředí lesního komplexu Bučína, do části území zasahuje Přírodní park Bobrava s hustou sítí pěších stezek a cyklotras.

Na jaře, v létě i na podzim můžete na Hlíně a v jejím blízkém okolí potkat desítky turistů i cykloturistů, kteří procházejí a projíždí kopcovitý hlínský terén a obdivují malebnost tohoto kraje.

Obec dále disponuje dětským hřištěm, které tvoří sportovní i relaxační zázemí pro děti a jejich rodiče či prarodiče. Dětské hřiště se nachází u místního obecního úřadu.

Za obecním úřadem je nohejbalové hřiště, které je využíváno místními sportovci k tréninkům.

V obci velmi chybí kulturní a sportovní sál, kde by bylo možné soustředit některé sportovní a společenské akce. V prostorách obecního úřadu, v zasedací místnosti probíhá pravidelně cvičení žen a jóga .

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies