Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                                                                    POZOR!!! Od 4.3.2023 rozhledna Vladimíra Menšíka otevřena soboty, neděle a svátky , vždy od 10.00 do 17.00 hod.                             

U NÁS NA HLÍNĚ ve fotografiích

Vítejte u nás na Hlíně!

A podívejte se na pár zajímavých fotografií od nás …

Jaro na Hlíně 2013 

Foto Jan Rybníček

První zamrzlá Hlína - listopad 2011

Foto Jana Vašulínová

Podzimní fotky - Hlína 2011

Foto Jana Vašulínová

 

Foto Jan Rybníček

 

 

Zimní Hlína - prosinec 2010

 

Kouzelnice paní Zima opět ovládnula krajinu a naše obec Hlína je zase krásně potopená v bílé nádheře. Podívejte se společně s námi na sněhovou nadílku, která na Hlínu dorazila pár dní před tou nadílkou Mikulášskou.

Ve fotografiích místostarostky paní Jany Vašulínové

Jaká byla sněhová nadílka na začátku roku 2010 u nás na Hlíně?

Podívejte se s námi na fotografie od paní Jany Vašulínové.

Únor 2010

FOTO ROK 2009

PODZIMNÍ KRÁSY HLÍNY - FOTO Jan Rybníček

Podzimní krajina doslova kouzlí barvami a pokud je vše rozzářeno ještě posledními teplými slunečními paprsky, pak je to  opravdová nádhera. A pokud se vše zachytí "okem" zkušeného fotografa, pak je to úžasná  vzpomínka, která je navždy. Podívejte se společně s námi na podzimní krásy Hlíny, které vyfotil pan Jan Rybníček. Více o něm a o jeho tvorbě najdete na: Jan Rybníček, Silůvky.

Podzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan RybníčekPodzimní krásy z Hlíny - foto Jan Rybníček

Zimní náladové fotografie z malebné obce Hlína ....

Foto: Gabriela Nosková, leden 2009

Ještě si přiťukneme a vypijeme to tiše.

Nikomu nepovíme co víno o nás zná.

A spadne hvězda.

Tenká jako plíšek.

A voda blízko mostů bude stříbrná...

Jan Skácel

FOTO rok 2008

Jarní fotografie z rozkvetlé Hlíny. Autorem těchto nádherných fotografií je pan Jan Rybníček. Více o něm a o jeho tvorbě najdete na: Jan Rybníček, Silůvky.

FOTO rok 2007

ZIMA NA HLÍNĚ 

Na konci měsíce prosince zima doslova kouzlila. Ale ne všude. U nás na Hlíně se jí dílo obzvláště vydařilo a tak jsme všichni měli sice beze sněhu, ale doslova bílé Vánoce.

Podívejte se s námi na několik úžasných fotografií od pana Rybníčka, které nafotil na Štědrý den na Hlíně.

Novinky

„Naučné prvky pro děti“

Obec Hlína v roce 2021 dokončila projekt Naučné prvky pro děti. Obec na projekt obdržela účelový finanční dar výši 55.000,- Kč od Nadace ČEZ prostřednictvím Mikroregionu Ivančicko v rámci realizace společného projektu „Podpora obcí Mikroregionu Ivančicko a společné aktivity 2021“, který byl podpořen z grantu Podpora regionů.Náplní projektu byla instalace naučných prvků pro děti u dětského hřiště za obecním úřadem a u rozhledny Vl.Menšíka od společnosti AWOCADO s.r.o., v celkových nákladech 61 105,- Kč vč. DPH. Instalaci provedli zaměstnanci obce.
Realizací projektu došlo v obci k zvýšení přitažlivosti jednotlivých areálů pro návštěvníky. Vzhledem k tomu že se jedná o naučné prvky zaměřené na přírodu zároveň zvyšujeme úroveň znalostí u nejmladší generace.Tento projekt bylo možné uskutečnit díky dlouholeté dobré regionální spolupráci obce Hlína, Nadace ČEZ, Jaderné elektrárny Dukovany a Mikroregionu Ivančicko. Našim partnerům tímto děkujeme za spolupráci a podporu.

www.aktivnizona.cz/cs/uvod

 

                                                                                                                                                          
 
                                                       
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies