Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

 

 

Obec Hlína u Ivančic -> Základní INFO -> OBEC HLÍNA -> Hlína v Mikroregionu Ivančicko

Hlína jako součást Mikroregionu Ivančicko

Projekt "Rok Mikroregionu Ivančicko" a další aktivity. Více zde   

Miroregion Ivančicko zahrnuje osm obcí a tři města: Čučice, Dolní Kounice, Hlínu, Ivančice, Ketkovice, Mělčany, Moravské Bránice, Neslovice, Novou Ves, Nové Bránice a Oslavany. Nachází se jihozápadně od Brna.

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Ivančicko byl založen v roce 2003. Více o Mikroregionu Ivančicko najdete na:

Pohled na náměstí v Ivančicích

OBEC HLÍNA SE PREZENTOVALA NA VELETRHU REGIONTOUR V BRNĚ 

Obec Hlína, která je součástí Miroregionu Ivančicko se společně s dalšími obcemi regionu prezentovala na významné akci, na sedmnáctém ročníku mezinárodního veletrhu turistických možností REGIONTOUR 2008, který probíhal ve dnech 10. - 13. ledna na brněnském výstavišti. První dva dny veletrhu REGIONTOUR  2008 byly věnovány odborné veřejnosti. Ve čtvrtek dopoledne, dne 10. ledna 2008 proběhlo slavnostní zahájení hejtmanem Jihomoravského kraje Ing. Stanislavem Juránkem za účasti starostů  a hejtmanů ze všech regionů celé ČR. Od 12. do 13. ledna byl poté veletrh zpřístupněn široké veřejnosti.

Mikroregion Ivančicko zde nechal postavit zajímavě řešený prezentační stánek v podobě moravské selské chalupy na ploše 35 m2. Celá stavba stánku je rozdělena na několik částí – samotný domek, kde vnitřní místnost je uzavřeným prostorem pro posezení VIP hostů a malá kuchyňka pro přípravu občerstvení. Levá boční část symbolizuje nádvoří s posezením pro veřejnost a hosty z řad široké veřejnosti. V zadní části dvora je stěna s projekcí video dokumentů a fotografických materiálů všech obcí. V části před samotným domkem je pult pro propagační materiály, které jsou zdarma nabízeny zájemcům. 

Expozice Mikroregionu Ivančicko nabídla maximální množství propagačních materiálů, které mají jednotlivé členské obce k dispozici. Zájemci se tak mohli dozvědět vše o historických památkách, kultuře, tradicích i životu všech obcí sdružených v mikroregionu.

Obec Hlína vytvořila pro potřeby prezentace pro tento veletrh velmi poutavý leták, který informuje textem i fotem o největších atraktivitách naší obce, zejména o naší rozhledně. Dále zde byl dostupný také kalendářík pro rok 2008 s fotografií rozhledny, který byl velmi oblíbený mezi návštěvníky, kteří za 4 dny konání veletrhu  si odnesli celkem 1500 kusů těchto kalendáříků. Veletrhu se účastnil také starosta i místostarosta a někteří zastupitelé.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies