Obec Hlína u Ivančic

OÚ Hlína, adresa: Hlína 19, 664 91 pošta Ivančice, tel.: 546 421 129, fax: 546 410 205, e-mail: obec-hlina@brnensko.com, ou.hlina@worldonline.cz, web: www.obec-hlina.brnensko.com

                                                        

Obec Hlína u Ivančic -> ROZHLEDNA -> Návštěvní řád -> Pohlednice, tur. známky...

POHLEDNICE, TURISTICKÉ ZNÁMKY, UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

 z Rozhledny Vladimíra Menšíka

Na rozhledně si můžete vybrat celkem z osmi pohlednic s motivem zejména rozhledny, obce Hlína a města Ivančice. Velmi zajímavá je i pohlednice rozhledny se směrovkami. Nejprodávanější je v současné době pohlednice se samostatným motivem rozhledny, dále je velký zájem o již zmíněnou pohlednici rozhledny se směrovkami a také o velkou pohlednici obce Hlína. Nově si turisté oblíbili i pohlednici měnících se rozhleden, která ukazuje starou i novou rozhlednu na Hlíně.

Pohlednice obce Hlína - velkáPohlednice rozhledny se směrovkamiPohlednice obce Hlína - zelenáPohlednice Ivančic s rozhlednouPohlednice - rozhlednaPohlednice - letecký snímek

Sběratelé turistických známek si zde mohou zakoupit turistickou známku Rozhledna Vladimíra Menšíka a také Rybičková skála. Na turistické hole je zde v prodeji i štítek s rozhlednou.

Turistická známka Rybičková skálaTuristická známka Rozhledna Vladimíra Menšíka na Hlíně

Pokud vás zajímá historie stavby rozhledny, rozhodně si zakupte brožuru o stavbě rozhledny na Hlíně. Naopak turisté ocení praktického Cykloprůvodce okolím Brna anebo Turistickou mapu Mikroregionu Ivančicko.

Cykloprůvodce okolím BrnaTuristická mapa mikroregionu Ivančicko

Obdivovatelé rozhleden pak neodolají fotoskládance s obrázky rozhleden na Jižní Moravě.

Fotoskládanka rozhleden na Jižní Moravě

A pokud chcete mít drobný upomínkový předmět na památku anebo dáreček pro děti, pak si vyberte z nabízené hliněné píšťalky s názvem rozhledny anebo magnetky či klíčenky s obrázkem rozhledny.

Hliněná píšťalkaKlíčenkaMagnetka

A pro vás, které zajímá život a události v malé obci Hlína pak doporučujeme i DVD s názvem Obec Hlína – historie a současnost. A na památku na to, že jste vystoupali oněch 106 schodů až na vrchol rozhledny zde můžete získat i Pamětní list, který byl vydán při slavnostním otevření rozhledny. 

DVD Obec HlínaBrožura Turistická známková místa

Novinky

Košt slivovice na Hlíně v sobotu 18.3.2017 ve 20.00 hod. Více v pozvánce

Březnový BABINEC 31.3.2017 v 17.00 hod. Více v pozvánce

MUDr.Hálová oznamuje že ve dnech od 13.3. do 17.3.2017 nebude ordinovat. Zastupuje MUDr.Fialová ve svých ordinačních hodinách

Od 5.1.2017 bude v knihovně změna otevírací doby, každý čtvrtek od 17.00-19.00 hod.

 Informace o místním poplatku 2017

V roce 2017 bude poplatek za provoz systému komunálních odpadů, dle dodatku č.1 k obecně závazné vyhlášce obce Hlína č.1/2012 , schválené na veřejném zasedání č.15/2016 ze dne 15.12.2016.

  • 450,- Kč / dospělá osoba na rok
  • 250,- Kč / dítě na rok

Rozklikávací rozpočet Obce Hlína 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu